İbrahim Cem Çulcu

İbrahim Cem 1977 İstanbul Doğumlu Müziğe çok küçük yaşlarda gitara olan ilgisiyle başladı Daha sonra müziği hayatında profesyonel bir hale getirmek için PERA güzel sanatlar da Ilgaz Benekay ve Ricardo Moyano dan klasik ve flamenco gitar eğitimi aldı. ardından elektro gitara ilgi duymaya başladı ve elektro gitar eğitimi için GTI Music Scholl da 2 yıl elektro gitar eğitimi aldı çeşitli orkestra çalışmaları ve grup çalışmalarında bulundu.Taksim sanatın Kurucularından Olan Hocamız 5 Yıldır Görevine devam etmektedir.

 

Mehmet Eroğlu

1983 yılında dünyaya gelen eroğlu gitar eğitimine 2006 yılında taksim sanat eğitim merkezinde başlamıştır. Kurumumuzun ilk yetiştirdiği eğitmenlerden biri olması açısından özel bir yere sahip olan hocamız taksim sanatın en büyük gurur kaynaklarından biridir.Kuruluşumuzun ilk günlerinden beri bünyemizde yer alan hocamız klasik gitar'da arenas I, II, III konusunda uzmanlığı olmakla beraber elektro gitar eğitimi konusunda ise oldukça tecrübelidir. Sabırlı ve disiplinli bir eğitmen olan eroğlu halen bünyemizdeki görevine devam etmektedir.
 

Online Elektro Gitar Dersi

Elektro Gitar Dersleri Kursumuzda İşlenebildiği gibi artık Online olarak da hizmetinizde. SKYPE programını kullanarak görüntülü görüşme yöntemi ile gerçekleşen eğitimlerimiz canlı olarak yapılır. Yürüme engelliler, Dış mekana çıkmak istemeyenler ve Ulaşım sorunu olanlar için iyi bir alternatif oluşturan online elektro gitar eğitimini tavsiye ederiz. Bağlantılarınızı ve ekipmanınızı gözden geçirmek için deneme dersleri talep edebilirsiniz. 20 Dakikalık demo Elektro Gitar dersinden yararlanmak ve bizler ile tanışmak için, Web cam edinip bilgisayarınıza SKYPE programını kurmanız yeterlidir. Daha sonra “taksimsanat” adı ile bizi ekleyip görüntülü görüşme isteğinde bulunabilirsiniz.Detaylar için (0212) 251 07 14 nolu telefondan ve ya taksimsanat@gmail den bize ulaşabilirsiniz.